| adfcg a întrebat:

Incerc sa gasesc un film pe care l-am vazut cand eram mai mica, acum 1-2 ani.Era un film horror, si cele 2 actrite principale erau o mama si fiica ei, care trebuiau sa mearga cu masina printr-o padure pentru a ajunge intr-un oras.Fiica avea 18-19 ani,avea parul lung si era roscata,iar mama ei era o actrita destul de faimoasa, stiu ca a jucat in multe filme.Si la un moment dat fac un accident, masina li se blocheaza intre 2 copaci, mama reuseste sa iasa din masina dar fata ei ramane acolo.Mama se duce dupa ajutor si nu se mai intoarce.Apoi un baiat gaseste masina si incearca sa o ajute pe fata dar este tras sub masina de o fiinta. Fata e terorizata de aceasta si se trezeste in masina cu mama ei moarta si o inregistrare pe aparatul mamai ei in care se vedea cum a fost omorata.Stiti cumva cum se numeste filmul?

2 răspunsuri:
| adfcg explică:

Mda,mersi.Sa stii ca chiar am cautat "Barbie si tara zanelor" pe google.rolling on the floorMa pregateam sa-ti dau Nefolositor si Eronat, dar aruncand o privre privire prin raspunsurile tale am vazut ca asculti Megadeth si Black Sabbath, plus ca imi plac persoanele ironice, asa ca-ti voi da o fundita!(plus ca statutul de membru junior nu-mi permite sa votezblushing)

| NexiSs a răspuns:

Mai esti interesata de numele filmului?, stiu eu cum se numeste?