| MoMoScumpik a întrebat:

Hey TPU.Intrebarea asta e pentru cei care se uita la serialul Dill Mill Gayye(Intalnirea inimilor). Ce legatura are viitorul personaj Shilpa Malhotra.Adica cu ce motiv intra in serial? Sper ca intelegetibig grin

4 răspunsuri:
| Andreea069 a răspuns:

Pai eu din cate stiu Shilpa o sa fie sora vitrega a Riddhimei ...si o sa se indragosteasca de Armaan. Dar o sa vezi in film. De ce trebuie sa stii dinainte? big grin

| MoMoScumpik explică (pentru Andreea069):

Curiozitate.din curiozitate ma uit la TOATE partile romantice dintre sid si riddhima.sunt asa de draguti!:X

| Andreea069 a răspuns (pentru MoMoScumpik):

Da. Sunt draguti! dar mie mi se pare ca Riddhima se potriveste mai mult cu Armaan decat cu Sid love strucklove struck

| MoMoScumpik explică (pentru Andreea069):

Macar in serial sa fie impreuna ca in realitate ea se casatoreste cu armaan