| cRaZyYkiD a întrebat:

Intrebarea este pentru fanii Ravenswood: de ce s-a anulat serialul? Stiu ca a fost decizia noului director de la ABC Family, dar de ce a fost atat de idiot incat sa il anuleze dupa 10 episoade, in mijlocul actiunii? Stiti motivul? Va fi preluat de un alt post tv sau va ajunge ca si The Secret Circle?(scuzati cuvantul neadecvat)

Răspuns Câştigător
| Ellzzz a răspuns:

Deoarece se zvoneste ca actorul care il interpreteaza pe Caleb se va intoarce in Pretty Little Liars happy. Avand in vedere ca el era actorul principal in Ravenswood, acum nu va mai avea sens fara el in serial.