| DianaMiruna a întrebat:

Mi-a spus spus o colega de scoala ca pariu cu viata se termina dupa sezonul 4, ea a citit de pe fb, si eu nu prea cred ca se termina PCV, dac se termina vreau un link care sa demonstreze ca se termine. Funda pentru cel ce demenstreaza ca se termina sau funda pentru cel ce demonstreaza ca nu se termina. happy

Răspuns Câştigător
| Amneziedevise a răspuns:

Nimeni nu ştie când se va termina Pariu cu viaţa. Nici măcar actorii.
De abia a început sezonul acesta şi va continua până în vară. Tot ce putem face este să aşteptăm până în toamnă când vom afla dacă acest serial va ma continua.

O zi bună.:*

1 răspuns:
| anonima01 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce esti asa surprins, e clar ca nu va mai fi sezonul 5 din Pariu cu viata.Se vede deja ca nu mai au idei si ca serialul si-a pierdut din farmec.Nu cred ca s-a anuntat ceva momentan ca se va termina dupa sezonul 4.Insa ca sa vezi o dovada ca e posibil sa se termine Media Pro a inceput deja filmarile pentru o noua telenovela Acasa, si cred ca stii ca cat a fost Pariu cu viata nu a mai fost facuta nicio telenovela.