| Manescu_Darius_1994 a întrebat:

Hey TPU!
Nu m am m ai uitat de mult pe minimax, la ce ora se difuzeaza animax?
Se m ai difuzeza? (P.S SUNT LA DIGI)
FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| 1234dany5 a răspuns:

buna! big grin in primul rand noi noi nu suntem lista programelor de televiziune pentru asta exista google.rowinking toate bune!

4 răspunsuri:
| jrockfreak a răspuns:

Hei. happy Și eu aveam Digi, dar numai la Miimaxul maghiar apărea pe urmă Animax (stau în N-V, aproape de graniță). Dar oricum, doar aceleași anime-uri erau, rar era ceva nou.

| AndreiDanut1996 a răspuns:

Incepea dupa mini max dar nu stiu daca pe digi este prin cablu s-a scos.

| AdyIndia a răspuns:

Din cate stiu Animax nu se mai difuzeaza!

| AdyIndia a răspuns:

Nu, nu se mai difuzeaza!