| Zom a întrebat:

Nu stiti unde pot vedea episodul 56 sezonul 2 din "Nimeni nu-i perfect"?
L-am cautat si pe YouTube si pe http://www.primatv.ro/seriale/nimeni-nu-i-perfect.html si nu l-am gasit.
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| YoLiviu a răspuns:

Il poti gasi pe www.vplay.com acolo poti gasiii si serialul,, Amintiri din viitor '' care este la fel de bun;) salut sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| rox13 a răspuns:

Ai gasit pana la urma episodul 56? pe vplay nu imi merge sa vad nimeni nu-i perfectsad

| Zom explică (pentru rox13):

Din pacate nu. sad

| rox13 a răspuns:

Acum merge Nimeni nu-i perfect pe vplay big grin dar episodul 56 nu l-am gasit. sad

| ciprian670 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=x0On_gHYzoc doar ca o sa-l vezi in part 1 si part 2