| SalvatoreLeon a întrebat:

Pentru fani Dexter Normal trebuia ca sezonul 7 din dexter sa fie ultimul avea ultimul episod titlul Lethal Injection dar vad ca la modificat big grin si apare si sezonul 8 ma rog chiar credeti ca ar fi ultimul? stiu ca asa se zice si ce credeti ca se va intampla dupa voi big grin astept opinii cea mai tare funda!

1 răspuns:
| fuzzer a răspuns:

Sper sa nu fie ultimul sezon, e mult prea tare si au succes.Cu siguranta vor continua.