| anonimgirl98 a întrebat:

Hey TPU!Pt cine se uita la Lola(Mi corazon insiste) de pe acasatv.stie cineva ce se va intampla cu Camilo si Sofia?Vor ramane impreuna?Soledad se va intoarce teafara?big grin

2 răspunsuri:
| tritafanita a răspuns:

Hey! Din pacate se va dovedi ca acest Camilo este bigam, fiind impreuna si cu Soledad. In legatura cu Soledad, asa cum stim cu totii, este plecata intr-un maraton la Polul Nord impreuna cu amantul ei Justin Bieber. Asadar este greu de zis daca acestia se vor intoarce teferi...sau vor ramane sa priveasca sfarsitul lumii alaturi de prietenii lor din Happy Feet.

| anonimgirl98 explică (pentru tritafanita):

Ba omulelaughingu iti bati joc sau nu ai citit numele telenoveleilaughing)?