| Licu_Alexandra_1996 a întrebat:

puteti sa imi spuneti si mie la ce film sa merg sambata asta

7 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Depinde ce filme se difuzeaza in cinematograful din orasul tau. Dar daca cumva se difuzeaza RoboCop/Divergent iti recomand sa mergi sa le vizionezi.

| AlexL28 a răspuns:

Capitanul America:Razboinicul Iernii, am fost la el ieri si e minunat, mai ales finalul, jur ca m-as mai uita o data doar pentru final big grin

| PerfectLife a răspuns:

Divergent.Merita!

| DiaAndra a răspuns:

Captain America:The Winter Soldier(Capitanul America:Razboinicul iernii) Am fost la el si e superrrr.Acum a fost lansarea in 4 aprilie...e genial filmu il recomand la toata lumea!

| lau90 a răspuns:

Depinde din ce oras esti si la ce cinematograf vrei sa mergi.

| TocilaSanziana a răspuns:

Eu ador filmele de dragoste, dar si comedie: Stuck in love, The first time sau Last Vegas (comedie, prea fain filmul) laughing:* Funda?