| kolyan7 a întrebat:

Hey TPU... spuneti-mi va rog mai multe filme genul fantastika.cu supereroi ce au superputeri. ceva de genul i am 4, spider man,pyatoe izmerenye,conan,x men,john carter, asa ceva numai fara acestea.merci

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Fantastic Four (seria), Jumper (2008), Sky High (2005), Push (2009), Watchmen (2009), Elektra (2005), Firestarter (1984), Green Lantern (2011), Race to Witch Mountain (2009), Daredevil (2003), Unbreakable (2000).
Vizionare plăcută!

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cei 3 fantastici, Lanterna verde, Capitanul America

| xForSmile a răspuns:

Hey... Poi uite o comedie super gen fantastică : Superhero Movie. Am râs la filmu asta laughinglaughinglaughinglaughing