| nucaraata a întrebat:

Stie cineva filme gen City of Bones sau Hugo, unde personajul principal afla un mister ce ii schimba viata si se indragosteste de persoana care il ajuta...un film magic, care sa ma tina cu sufletul la gura da in acelasi timp sa ma induioseze? puppy dog eyes dau funda!

3 răspunsuri:
| VladArtilerieGrea a răspuns:

Acelasi gen de filme nu, dar un film foarte frumos este Life of Pi. Este viata unui tigru, este o drama, si este despre prietenie si devotament!

| nucaraata explică (pentru VladArtilerieGrea):

Seen! crying

| VladArtilerieGrea a răspuns (pentru nucaraata):

Uita-te la "No Strings Attached" este foarte amuzant, si poate fii si dramatic.