| DenysaDoll a întrebat:

Va rog, spuneti-mi si mie(care stiti), serialul Victorious cu Victoria Justice...in ce zi din saptamana apare cate un episod pe internet, si la ce ora? Sau nu stiu daca doar o data pe saptamana este serialul dar chiar vreau sa stiu.Va rog, dau funda la raspunsul corect!

3 răspunsuri:
| MagazinulcCora a răspuns:

Imi place, serialul dar nu stiu sory

| ixStronger a răspuns:

Serialul nu apare saptamanal... cate un episod nou apare la ce perioada de timp vor producatorii. De exemplu nu au mai dat un episod nou de peste o luna happy

| NaruToNR1 a răspuns:

Apare la ora 14:00 si la ora 20:15