| AnimeAnnDRa a întrebat:

Voi va uitati la Naruto? Eu da si mi se pare super, sunt la episodul 118 Shippuuden si pana aici e super, insa imi puteti povestii ce se mai intampla astept raspunsuri

PRIMUL RASPUNS >>BUN== FUNDA

Răspuns Câştigător
| YahooMail a răspuns:

Eu nu prea ma uit la desene animate. Si mie personal nu imi place naruto. De ce? Nu inveti nimic de acolo. Nu e ca as vrea sa invat ceva dar nici chiar asa sa se bata nonstop.
Bafta

| AnimeAnnDRa explică (pentru YahooMail):

Deci sa fiu sincera ma uit de pe la 9 ani insa e tare daca tu nu te uiti de ce ai comentat am zis clar CINE SE uITA LA NARUTo

| YahooMail a răspuns (pentru AnimeAnnDRa):

Ia mai uitate putin la intrebarea ta si comenteaza iar. Ai scris clar "Voi va uitati la naruto?" Nu sti sa iti citesti propria intrebare? Ce patetic

| AnimeAnnDRa explică (pentru YahooMail):

laughing in primul rand daca am pus intrebarea aia e logic ca vroiam un raspuns despre ea nu? Nu vroiam sa imi spui ca nu te uiti la Naruto, Daca am intrebat asta VROIAM un raspuns despre naruto si nu te gandesti si tu putin ca doar cei care se uita la naruto puteau raspunde la asta?!

7 răspunsuri:
| a55yummy a răspuns:

Da si eu ma uit si sa stii ca se intampla multeee...dar cel mai important se porneste un razboi dintre Konoha si Akatsuki asa cred. Si fac multe pregatiri pentru. razboi apoi Naruto pleaca pe o insula ca invete sa-si controleze vulpea cu 9 cozi. Tsunade l-a pacalit sa plece pe insula aia ca sa stea departe de razboi pentru. ca Akatsuki sa nu il prinda pe Naruto ..se mai intampla multe dar eu zic sa vezi singura laughing cica va urma dupa Shippuden o noua serie numita Akippuden dar nu e sigurwinking

| a55yummy a răspuns (pentru a55yummy):

Scuze pentru. greseli m-am grabit laughing

| AnimeAnnDRa explică (pentru a55yummy):

Scuze din greseala i-am dat lui fundita

| a55yummy a răspuns (pentru AnimeAnnDRa):

Ok