| Saddelyx a întrebat:

Vreau sa imi raspundeti la aceasta intrebare serios si doar daca aveti cunostintele necesare. Vreau sa imi cumpar o camera video.Pe langa filmulete si pozele de familie, ma gandeam si la niste filmulete serioase, sa vad daca iese ceva bun.Care camera este mai buna? (si de ce vi se pare asa)

Sony HDR-GW55VE sau Sony HDR-CX57DE? Daca aveti si alte recomandari, va rog sa imi spuneti.(recomandarile daca se poate sa se incadreze in intervalul 2.000-3.000 lei). Multumesc anticipat. Normal ca funda va fi premiul, dar toti care raspund (serios) vor primi vot.

PS:Scuzati categoria, dar la Tehnologii nu prea se raspunde big grin

Răspuns Câştigător
| DidiiiAllm a răspuns:

Buna Biby! Te-ai gandit foarte bine la cele doua variante! Si eu am avut aceeasi problema. Nu stiam ce camera video sa-mi iau. Pana cand m-am dus la o prietena si mi-a aratat ca, Sony HDR-GW55VE este mai buna! Si acum o mai am si o pastrez pentru amintiri frumoase:*