| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vad si eu de Halloween acest film si nu il gasesc, l-am cautat, dar nu il gasesc :

https://www.youtube.com/watch?v=IaiZYCSECC4

Ma puteti ajuta cu un link, sau stiti macat daca a aparut?
Dau funda!
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Abia o aparut la cinema, doar la cinema il poti vedea sau o proasta calitate pe net in cateva zile, eu spun ca merita 20 ron cat costa un bilet

| untu a răspuns:

Nu se stie daca se mai difuza in curand pe la cinematografe! Poate in noiembrie!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Eu nu vorbesc de cinematografe, eu vreau sa il vad online pe laptop!

| untu a răspuns:

Cauta pe GOOGLE: Filmul Ouija sau Ouija 2! si veti gasi la primul rand! Am vrut sa va dau acest link, dar am fost avertizat riscul de a incuraja pirateria!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Am incercat asta inainte sa pun intrebarea, dar imi dadea alt film numit tot ouija, si era din 2015, nu cel din 2016.

| untu a răspuns (pentru Mayhem666):

Asta fiind un film nou, va trebui sa va asteptati o buna perioada de timp, fiindca filmul fiind o premiera pe tara se va difuza mai intai la toate cinematografele din tara, apoi la televiziuni si apoi la internet prin online!

| Juviia a răspuns:

Te informez ca, filmele noi nu se prea pot vedea online, ci la cinema.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Siminadaniela):

Nu este acesta, ca pe acesta l-am vazut, cel de care vorbesc eu, este din 2016, a aparut luna trecuta, sau apare luna asta, dar multumesc oricum!