| JunNnkie a întrebat:

Vreau si eu niste seriale misto.

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, House M.D., Prison Break, Modern family, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, True Detective, Lie to me, The Philanthropist...

| OnuOnulică a răspuns:

The Vampires Diares
The Originals
Teen Wolf
Being Human
Supernatural

| faramatania a răspuns:

Lost,Game Of Thrones,Arrow,The Walking Dead,TVD,The Originals,True Blood, Banshee, Hemlock Grove, Orphan Black, Intelligence

| Seepty a răspuns:

Prison Break
John Doe
Lost
Arrow
Dexter
American Horror Story

FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va fie rusine la astia care ati scris inaintea mea, nimeni nu ati pus House. eu zic House, Lie to me, Mentalist, Sherlock, Hannibal, Castle. Sunt bune toate nu cu povesti cu vrajitoare si alte prostii, ceva real. Uita-te la trailare inainte sa zici aia nu iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comedii irrezistibile :
1. M.A.S.H. (4077)
2. The Nanny

Thriller/psihologic: Hannibal

Răspuns utilizator avertizat
| only2k a răspuns:

Supernaturl,Horror Story, Stargate(SG-1),Tvd,True blood

Răspuns utilizator avertizat
| ilovebeer a răspuns:

Uita-te la breaking bad sau la prison brake sau la dr.oz

| Bibitzzzaa a răspuns:

The Vampire Diaries!

| Cash a răspuns:

Hellsing,e bestial
p.s. e anime

| Vlad_Toader_1995 a răspuns:

Supernatural,Game Of Thrones, Da Vinci's Demons, American Horror Story, Breaking Bad, Sleepy Hollows

| Naomi2412 a răspuns:

Arrow, The Vampire Diaries, Teen Wolf.