| WatchYourBack a întrebat:

Hey u all. Am si eu o intrebare. Am incercat s-o postez mai demult si nu stiu de ce n-am reusit. Tot caut un serial politist din care am vazut mai demult episoade, pe Prima, pe HBO, pe Hallmark. E vorba despre o echipa formata in principal din doi politisti, un barbat pe nume Frank (parca), si o femeie (pe care nu stiu cum o cheama), a carei familie nu stie despre faptul ca ea este politist. Femeia are doi copii, un baiat si o fata, amandoi adolescenti, care tot intra in bucluc pe parcursul episoadelor... Daca stiti, va rog, spuneti-mi si mie. (Funda+Vot pentru rasp corect)

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nu e serial, e o serie de filme de televiziune cu Lea Thompson şi Joe Penny în rolul Frank Darnell-Jane Doe-Vanishing Act(2005),Jane Doe-Now You See It, Now You Don´t(2005),Jane Doe-Til Death Do Us Apart(2005),Jane Doe-The Wrong Face(2005),Jane Doe-Yes, I Remember It Well (2006),Jane Doe-The Harder They Fall(2006),Jane Doe-Ties That Bind(2007),Jane Doe-How to Fire Your Boss(2007),Jane Doe-Eyes of the Beholder(2008).La noi au apărut sub numele de Necunoscuta-Jocul de puzzle, Necunoscuta-Până când moartea ne va despărţi,Necunoscuta-Uite-o, nu e, etc.Vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=N9JqbzIucOs