| Ilovesomeone a întrebat:

Hey! Vreau sa ma uit la filmul `Orphan` dar nu stiu daca e horror, adica sa te sperie foarte tare. Imi puteti spune cum este?

Răspuns Câştigător
| CoCoundervibe26 a răspuns:

E un horror foarte bun, plin de suspans. Acea fetita de 9 ani cu doua personalitati diferite: una de ingeras si alta diabolica. Merita sa.l vezi! happy

9 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Este un horror psihologic, mie unul nu mi s-a parut foarte inspaimantator.

| Pricked a răspuns:

Da, este horror.
Te va tine cu sufletul la gura.

Vizionare placuta!

| zahre a răspuns:

E bunicel.

| FadetoBlack a răspuns:

Hmm. Filmul e relativ okay.
Ajută faptul că e psihologic, şi nu e de groază. Dar, aş recomanda în locul lui ''The ward'' Filmu ăsta chiar merită.

| PяInCєSs a răspuns:

Ohh superb film adica din ce imi mai aduc eu aminte asa iti povesti cate putin, Orphan se refera de fapt la o fata care are 30 de ani sau ceva de gen insa sufera de o boala care o face sa apara mica + ca si ea doreste sa arate asa, este adoptata de o familie iar ea incearca sa fure sotul femeii intr-un final il omoara pentru ca el o refuza, pe parcursul filmului ea mai omoara o maicuta si nu mai stiu exact cate persoane, nu este un film care sa te superie te tine mai mult in suspans, uita-te la el pentru ca merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m - am speriat deloc!

| Ilovesomeone explică (pentru anonim_4396):

Sigur? Ca eu ma sperii usorlaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ilovesomeone):

Sigur. M - a enervat când țipa și am râs când s - a dat la " tatăl " ei.
laughing

| Kamiichu a răspuns:

Nu e chiar atât de horror, dar e un film bun big grin