| Aniquel a întrebat:

Hey you. Am nevoie de un serial captivant pe care sa-l termin dintr-o suflare. Ceva aventura, horror sau chiar sf. Am vazut toate serialele de care auzisem ca sunt mai bune. Acum nu mai am la ce sa ma uit. Deci, umi puteti spune un serial care chiar merita vazut?
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Cele mai bune seriale care merita vazut ar fi:
Prison Break
John Doe
Arrow
Dexter
American Horror Story

| Aniquel explică (pentru Seepty):

Le-am vazut pe toate, exceptand John Doe. Am sa sa-l incerc.

6 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Death Valley
The Walking Dead

| faramatania a răspuns:

Lost,Arrow,The Walking Dead, Orphan Black, Continuum, Intelligence, Dracula (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter

| DianaDiaa a răspuns:

E un serial pe axn "Vaporul" eu l-am descoperit de curand am vazut doar 2 episoade si mi se pare interesant.

| Pisy_Anda_1993 a răspuns:

The vampire diaries