| anonim_4396 a întrebat:

Heyy:*ce filme mai stiti care sa fie despre apocalipsa inafata de knowing, 2012, doomsday, i m a legend...sau filme cu numere km e knowing sau the number 23?happy:*Dau FUNDAAAAAA:X

1 răspuns:
| CariocaAlba a răspuns:

Se numeste ''Dupa dezastru''. Este un film care arata ce se intampla pe pamant dupa apocalipsa. Nu mai exista oameni, doar germeni, bacterii si cateva animale.
Toata cele 7 minuni ale lumii se darama in timp, doar piramidele mai rezista. Enjoy!happy funda?batting eyelashes