| Bianca298 a întrebat:

Heyy
Cine credeti ca e A din Pretty little liars?

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Am aflat de curand ca Allison are o sora geamana. E cam complicat, dar, de fapt, Allison e A, iar sora ei este cea moarta.

| xBebee a răspuns:

Vom afla la sfarsitul serialului.

| allison20 a răspuns:

Pana acum Mona si Toby.

| AnyAda a răspuns:

Intr-un episod din serial, a fost o faza in care fetele isi aminteau cum Allison ii spunea unui copil in seara de Halloween o poveste despre 2 surori gemene, iar una dintre surori a omorat-o pe cealalta. De aici m-am gandit ca poate povestea aceea era adevarata, iar Allison chiar a avut o sora geamana, astfel incat A ar putea fi chiar ea, sau sora ei.

| akadeaa a răspuns:

Allison.

| Stefanyax0 a răspuns:

„A„ cred că este sora geamănă a lui Allison. Și există și „Echipa A„ din care face parte Mona și Toby.