| secret700 a întrebat:

Heyy imi puteti spune si mie cateva filme cu adolescenti? dar sa fie frumoase va roog :*

Răspuns Câştigător
| MTomiilsonn a răspuns:

American pie, Gossip Girl, " LOL ", Little birds. happy Funda? :*

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie cu Dragoste si sex?

| olivert1310 a răspuns:

Love at First Hiccup- este super tare filmul, merita vazut. Are tot ce-i trebuie!

| PsyhoWoman a răspuns:

Incearca American Virgin nu vei regreta laughing)

| MarioOnette a răspuns:

Frenemies(2012)J'aime regarder les Filles, just my luck, 17:again, freaky friday, blue crush 2, wild child, made the movie, the art of getting by, protection program, 13 going on 30, the last song, freche madchen 2, 16 wishes, mean girls 2, geek charming, street dance 1, 2, step up 123, abduction, prom, paradise kiss

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Deci sunt filme cu adolescenti dar mori de ras: toate american pie, sex drive, euro trip, eazy A,

| miyaS a răspuns:

Alpha Dog
Face parte din mai multe categorii, insa si printre cele cu adolescenti. Care se drogheaza, se omoara si chestii. Incearca sa urmaresti trailer-ul.

| eNNNdzorx a răspuns:

SKY HIGH e super tare!