| marina28 a întrebat:

Heyy! Sunt o fana a filmelor cu adolescenti la liceu, cu fata rea si vedeta liceului. Am vazut cateva dar as vrea sa mai vad, asa ca daca aveti mai multe idei le astept! :*

Răspuns Câştigător
| bebelusa003 a răspuns:

Sunt foarte multehappy am sa-ri zic din ce imi mai aduc si eu amintebig grin
It's a Boy Girl Thing
A Cinderella Story
Mean girls 1 si 2
Boys and girls
sie’s all that
10 things I hate about you ( poti sa incerci si serialul care e tarewinking )
Bring it on ( sunt vreo 6 filme si sunt tare misto)
Van Wilder 1, 2 si 3
Another Cinderella Story
Cadet Kelly
The girl next door
Raise your voice
The Lizzie McGuire Movie
What a girl wants
Bratz : The Movie
John Tucker Must Die
sie’s the man
I love you Beth Cooper
The sisterhood of traveling pants
Freaky Friday
Everything you want
First daughter
Chasing liberty
The hottie and the nottie
Sorority Row
The last song
Love Wrecked
Sidney White
Wild child
Fired Up
Ice Princess
Aquamarine
Princess Protection Program
Hannah Montana:The Movie
Cow Belles
Nu sunt doar cu liceu si despea sunt filme cu adolescenti si suntf oarte tari, eu le-am vazut p toatehappy
enjoyhappy

3 răspunsuri:
| marina28 explică:

@bebelusa003:multe dintre ele le'am vazut si eu, inclusiv serialul( si ai dreptate:chiar este tare.si as fi vrut sa aiba mai mult de un sezon). Oricum sunt cateva aici pe care nu le'am vazut si chiar o sa le vizionez. Mersi de raspuns :*

| Close2you a răspuns:

Buna! Poti viziona Mean girls (1 si 2),Camp Rock(e intr-o tabara,dar exista "fata rea"),You again(prezinta viata unei fete batjocorite de o alta fata care se dovedeste a fi viitoarea cumnata a acesteia),Easy A,sie's the man,A cinderella story,Cadet Kelly,Another cinderella story, Hairspray, Sydney White etc. Sper ca te-am ajutat. happy
Numai bine!

| Joanne_1144 a răspuns:

She's the man.