| Anonym111 a întrebat:

HI all:*. Faceti si voi un top 10 filme preferate de voibatting eyelashes :* >big grin

5 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/utilizator/traumel/top-10-filme/ de fapt vezi ca e topu meu 20 :))

| myruna26 a răspuns:

1.harry potter
2.cronicile din narnia
3.nanny mcphee
4.ramona si beezus
5.ala micu
6. ucenicul vrajitorului
7.alvin si veveritele
8. g-force
9. zebra de curse
10.twilight

| sorinyoman a răspuns:

1.,, America, America``; 2.,, Stargate``-filmul din 1994 3.,, Să moară Rmeo``; 4.,, Pisica albă/ pisica neagră``- Bregovici/Kusturiza; 5.,, Inception``-Leonardo di Caprio; 6.,, Singurătatea alergătorului de cursă lungă``7.,, Ultimul dintre Mohicani``-1992; 8.,, Școala de hoți -1``-1986 ( Paolo Villaggio, Massimo Boldi, Lino Banfi)9.,, Monstrul``-Roberto Benigni; 10.,, Leon`` 1994 (Jean Reno, regizor Luc Besson).

| JohannaStone a răspuns:

1.Stapanul Inelelor
2.Star Wars
3.Harry Potter
4.Pe Aripile Vantului
5. Jane Eyre
6.Singur Acasa
7.Hannah Montana - The Movie
8.Asterix si Obelix
9.Ho, Ho, Ho
10.Transformers
Sper sa iti fie de folos. Sunt filmele favorite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Hachiko: A Dog's Story
2. Edward Scissorhands
3.BO(filmul)
4. A Walk to Remember
5. Easy A
6.Dear John
7.Triple Dog
8. Flipped
9.Never Cry Werewolf
10.Click
happy