| PufulethePuffy a întrebat:

Hi TPU:*! Stie cineva ce se petreca pana la urma cu Sasuke si Sakura la final in >narutobig grin

Răspuns Câştigător
| Phenix a răspuns:

Hmm... domeniul meu.
In "Naruto" Sasuke fuge la Orochimaru si nu se mia afla nimic de el pana la finalul sezonului.
In "Naruto Shippuuden" desi Sasuke il ucide pe Orochimaru si pe Itachi dar tot nu se intoarce in Satul frunza. Sasuke ajunge un criminal ce face parte din akatsuki, dar Sakura si Naruto cred ca inca il mia pot aduce pe calea ce buna, desi Sakura era sa fie ucisa de Sasuke.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mor toti ucisi de Naruto(9cozii).

| Dash a răspuns:

In Naruto sau in Naruto Shippuuden?
Daca te referi la Naruto (cele 220 episosde) atunci NU se intampla absolut nimic intre cei 2. Fiindca Sasuke pleaca cu Orochimaru si nu se mai aude nimic despre el pana in Naruto Shippuuden (care inca mai are multe episoade)

| bogdan_7896 a răspuns:

Eu cred ca pana la urma ei vor ramane impreuna dar dupa lupta dintre naruto si sasuke unul dintre ei va patiti ceva si nu va mai putea lupta niciodata, abia dupa lupta Naruto va fi pus hokage

| stefan60 a răspuns:

Sti care e treaba ca inca nu s-a terminat ep.in manga sakura se duce dupa sasuke care a purtat o lupta dura cu danzo care a fost infrant sakura i-a spus lui sasuke ca vrea sa i se alature dar sasuke ii spune sa o omoare pe karin o ''membra'' akatsuki dar sakura s-a apropiat de sasuke si a incercat sa i infiga o chestie de aia cu otrava big grin... si de aici aflati si singuri.dar ca idee sakura il iubeste pe sasuke dar nu poate fi cu el e la fel ca Orachimaru, Tzunade, Jiraya. Orochimaru seamana cu sasuke ] Tsunade cu sakura] iar Naruto cu Jiraya dar ca sa fiu sincer Naruto este mai puternic decat Minato=tatal lui si Jiraya la un loc. Plz fundita

| narutohokage_2642 a răspuns:

@stefan60 ti-as da eu funda daca as putea deoarece o meriti mai mult decat Phenix!
Sayonara!

| stefan60 a răspuns:

Ms narutohokage :X

| PufulethePuffy explică:

Nu aveam ce face trebuia sa declar castigator p cineva si nu raspunsesesi pana dupa ce dadusem funda (oriqum imi place raspunsulwinking )

| PufulethePuffy explică:

@stefan 60: chestia aia cu otrava se numeste kunailaughing