| XxMonixX a întrebat:

Hii TPU! big hug Nu stiu p cine sa aleg pe Selena Gomez sau pe Miley Cyrus? Dau funda! love struck

Răspuns Câştigător
| deeaoana a răspuns:

Eu asi alegio pe selena gomez e mult mai frumoasa si nu se drogheaza ca miley cyrus:*funda?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Alege-l pe sau

| TheScamy a răspuns (pentru Apache):

Http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=hUlEPaddVcM
Adică aşa...Mai bine arată asta decât alea două la un locX_X...
*scuze Apache...nu aveam căsuţă de răspuns*

| Cuplacere a răspuns:

DOAMNEEE, intrebari mai penibile de atat puteti sa punet?!?!?

| qwerty101010 a răspuns:

Eu una zic sa o alegi pe Miley...Nu se mai compara cu vremurile in care juca in Hannah Montana acum arata mult mai bine si s -a schimbat mult.Eu daca as fi in locul tau as alege-o pe ea. Funda? >big grin

| gabitzuxxl a răspuns:

Pai depinde care iti place mai mult, eu prefer pe Miley Cyrus

| nuconteazămăăăi a răspuns:

Pe nici una!