| PerfectSmilexD a întrebat:

Hiii TPU! Ce parere aveti despre The Vampire Diaries?kiss

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Chiar daca sunt baiat, pot sa zic ca il urmaresc si ca imi place foarte mult. Este singurul serial de genu' asta care chiar m-a prins si imi place laughing Desigur, nu sunt disperat dupa cuplurile "Elena/Damon/Stefan" sau mai stiu eu ce, imi place firul povestii happy

| PerfectSmilexD explică (pentru PopAdrian):

Si mie imi placc.; o33

3 răspunsuri:
| dudu13 a răspuns:

Mi se pare o labareala totala. E ff diferit decat cartile, eu le-am citit si cand am inceput sa ma uit la serial mi s-a parut o pierdere de tine..sincer!

| CautNume a răspuns:

Nu-l urmaresc.