| anonim_4396 a întrebat:

Hm-hmmmm, oare cine o sa castige funditaaaa? (Voi da si voturi) Cea mai buna si cea mai mare lista cu trailere (link)! Atentie! Nu site-uri! Si FARA filme cu batai, alergari, comedii idioate, western etc. Filme bune! Dintr-o lista mare (sau mai multe) poate ma aleg si eu macar cu 1 film pe care sa nu-l fi vazut pana acum. Nu conteaza anul! Astept cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| 8lueVelvet a răspuns:

Http://www.youtube.com/playlist?list=PLDV-Dfvfclt9lcCdFMZ_IIIuvLuvzR79w

Sigur gasesti un film pe care sa nu-l fi vazut.

| anonim_4396 explică (pentru 8lueVelvet):

Doar atat? BUNE FILME! dar le-am vazut pe toate! sunt printre cele mai bune, cum puteam sa scap vreunul? laughing

| anonim_4396 explică (pentru 8lueVelvet):

Daca nu primesc raspunsul dorit, vei primi tu funda! laughing pentru ca sunt bune filmele...

| 8lueVelvet a răspuns (pentru anonim_4396):

Filmul asta l-ai vazut? http://www.youtube.com/watch?v=PsK1c9ZBpuw
Altceva mai "necunoscut" nu pot recomanda.

| anonim_4396 explică (pentru 8lueVelvet):

Ppfffff, da! e bunicel... dar e atat de vechi. l-am vazut de mult! si l-au dat de atatea ori la TV!

6 răspunsuri:
| Neymar32 a răspuns:

Seriale esti interesat? Iti recomand urmatorul serial : Jumong. Contine actiune, razboi, drama, iubire.

https://www.youtube.com/watch?v=steel28enCE