| InocentGirl a întrebat:

Hristos a inviat! As vrea sa stiu si eu niste seriale coreene foarte frumoase! funda

4 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Uita-te la City Hunter, o sa-ti placa la nebunie; vezi trailer pe youtube

| georgiana_6517 a răspuns:

A love to kill, lie to me, playful kiss, you're beautiful, a sungkyunkwan scandal, bad guy, coffee house, goong:princess hours, my girl, dream high, full house, personal taste, heartstrings, protect the boss; devil beside you (japonez cred); city hunter; i'm sorry, i love you

| alina_8379 a răspuns:

Iljimae, Secretele de la palat si Legendele palatului

| eutunoilafilm a răspuns:

Pai cum lumea a spus doar seriale si a uitat esentialul eu spun:"Adevarat a inviat".