| MarinaMrn a întrebat:

Hristos a inviat! ce parere aveti despre serialul "TRAZNITI"?

4 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Prost gust.erau mai haiosi acum vreo 3-4 ani cand erau in armata!happy

| deniseioana a răspuns:

Adevarat a inviat! Mie una imi placea Trazniti in nato mi se pareau mai amuzanti! Acum ma uit mai rar dar ma amuza situatile!

| Laurentiuuu a răspuns:

Foarte tare,ei si Mondenii, Dar de cand e in Puii mei, Nu se compara cu seriale de genu :Vacanta mare

| alexutza_3504 a răspuns:

Adevarat a inviat! mie mi se pare super pentru ca mereu te face sa razi chiar si atunci cand esti suparat eu il vizionea in fiec are seara (luni- vineri) mi se pare cel mai tare serial de comedie