| iuliaiordanescumiley a întrebat:

Http://ilovecamprock2.sunphoto.ro/ uitati-va la toate albmele va rog si trimiteti comentariu dar la toate FUNDA FUNDA FUNDA FUNDA si raspundeti-mi si la concurs ( cine este in poza la toate cine credeti voi ) daca vreti funda

5 răspunsuri:
| Anutza2610 a răspuns:

Poza 5-miley cyrus
poza 7- fratii jonas
poza8-selena gomez
poza6- emily osment
poza 9- madona
poza-inna

Răspuns utilizator avertizat
| sfasfsaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Io dau commuri. p mine ma cheama p sunphoto amaliajonasbrothersfan1winking. funda?batting eyelashes

| SentimenteColorate a răspuns:

Eu imi dai fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu stii macar pentru ce e TPU? Nu e pentru anunturi si reclama si alte chestii. Asta e intrebare? Dai funda pentru ca " te-au ajutat" sa obtii mai multe comentarii? Nici macar nu-ti folosesc.