| anonim_4396 a întrebat:

Ian Somerhalder a jucat in LOST, asa am citit. A avut un rol bun sau a jucat doar intr-un episod-doua?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

A jucat in primul sezon, n-a fost tocmai paduchele din frunte dar si-a facut treaba.
N-ai cum sa nu-l remarci. Poate ca mai are mult de lucru ca actor dar il ajuta fața si stie sa se puna in valoare, a lucrat cu imaginea de pe cand era fotomodel.Asta se vede.
In Lost a avut un rol care l-a obligat sa fie discret, cu toate astea s-a descurcat.
Dar nu Lost l-a scos din anonimat.In anul in care a aparut serialul, deja jucase in cateva productii (roluri mici)cu actori mari.

1 răspuns:
| Girltpu a răspuns:

A jucat in 22 de episoade-primul sezon. Un rol bunicel, cam asta l-a facut mai cunoscut in actorie.