| Shinyluxray26 a întrebat:

Îmi amintesc ca era cam prin 2010 o emisiune tip vânătoare de comori prezentata de Virgil Iantu pe prima tv oare știe cineva numele emisiunii? Știu ca mereu echipa era de un băiat și o fata și la sfârșit trebuiau sa răspundă la niște întrebări

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu e Vrei Să Fii Milionar?

| Shinyluxray26 explică (pentru ReddY25):

Nu știu ca trebuiau sa găsească indici în ceva tuburi si mai primeau parte din mesajul final

| DontActLikeMe a răspuns:

Vrei sa fii miliardar?

| Shinyluxray26 explică:

știu ca trebuiau sa găsească indici în ceva tuburi si mai primeau parte din mesajul final