| taeeeex a întrebat:

Imi da si mie cineva niste idei de seriale?

Inafara de,,The Vampire Diares",,,Pretty Little Liars",,,Teen wolf" si,, The originals"

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Magicians, Damien, Blood & Oil, The 100, Wicked City, The Shannara Chronicles, Stranger Things, Eyewitness, The OA, 3%, Beyond, Legion, 13 Reasons Why, Iron Fist, Wynonna Earp, Emerald City

| deeeaqq a răspuns:

Riverdale, 13 Reasons Why, Banshee, Lucifer, American Horror Story, Arrow, The 100, Lie To Me

| RappaNow a răspuns:

The Walking Dead, Lucifer, The Last Man On Earth, Shameless, The 100; fundă? happy

| Szegedidavid a răspuns:

Game of Thrones, Timeless, Flash...