| Anonim34545jkjk a întrebat:

Imi explica si mie cum sta treaba cu abonamentul Netflix? Daca il iau pe ala la 5 euro ma pot conecta pe doua dispozitive gen laptop si televizor cu acelasi cont? Sau e neaparat sa il iau pe cel la 10 euro?

6 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Te poți conecta pe oricâte dispozitive în aceeași casă, dar nu simultan.

| Anonim34545jkjk explică (pentru VoidEternal):

Deci daca vreau sa ma uit pe televizor si e conectat la laptop trebuie sa mi deconectez contul de pe laptop si tot asa nu?

| VoidEternal a răspuns (pentru Anonim34545jkjk):

Nu, nu. Te loghezi cu contul de Netflix pe toate dispozitivele pe care le ai. Telefon, tableta, tv, laptop, etc, dar te uiți la unul singur deodată. Dacă încerci să te uiți și la telefon și la televizor nu o sa te lase. Dacă vrei să schimbi de pe telefon pe tv, doar închizi Netflix pe telefon și îl pornești pe tv. Dar nu e necesar să te deloghezi.

| ninuku a răspuns:

4,99 Euro un dispozitiv
9, 99 Euro 2 dispozitive
11, 99 Euro 4 dispozitive