| Niku01_2829 a întrebat:

Imi fac cineva un ussername pentru http//www.youtube.com/va rog! spuneti-mi loghinu si parola si va pun panglica!

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Acesta este primul meu post (mesaj) pe acest forum (?), asa ca va rog nu aruncati cu pietre daca gresesc big grin
Domnule anonim, doua observatii: o punctuatie corecta nu ar fi daunat atat "ochilor"; de asemnea, formularea lasa de dorit. Totusi, ce nu inteleg eu, este ce cauta aceasta intrebare in categoria Filme & Seriale, si de ce nu poti, sau nu reusesti tu insuti sa-ti creezi un cont pe un site gratuit?

| Minalore a răspuns:

Am citit de 13 ori intrebarea si tot nu am inteleso...