| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac foarte mult personajele din Monster High.As vrea sa aud si parerea voastra.Imi puteti spune favoritul vostru. Daca nu ati auzit de el mi-as dori sa incercati.Este un serial de animatie nu de groaza sau ceva de genul asata.

Răspuns Câştigător
| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Monster high este cel mai tare lucru din lume! Favorita mea este Draculaura! si as vrea sa vad noul TV Special Why do ghouls fall in love? si nu il gasesc pe Nickedeolon dar pe mh spune ca acolo este crezi ca poti sa ma ajuti?

2 răspunsuri:
| Alexa088 a răspuns:

Si preferata mea e Draculaura! Am vazut toate episoadele in romana pe http://monsterhigh.ro/? mh

| Selenur a răspuns:

Preferata mea e Draculaura si Catrine De Mew.