| Elena_Daria_2000_01vs a întrebat:

Imi poate spune cineva daca exista un film facut dupa seria de carti Tronul de clestar.Si daca imi puteti spune unde pot sa il gasesc.

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Nu încă. Pe imdb apare ca fiind ''in developement'', ceea ce înseamnă că a fost luat în considerare dar încă n-a fost scris scenariul, n-au fost aleși actorii, poate dura o vreme. Dar am găsit articolul ăsta care e scris de curând în care scrie că a fost luată în calcul și varianta ''serial tv''. Mai multe detalii vezi aici
https://bookpeopleteens.wordpress.com/2018/03/27/acotar-movie-news/

1 răspuns: