| 342 a întrebat:

Imi puneti spune si mie ce sa mai intamplat in Naruto Shuppiden? Daca sa mai auzit ceva de Sasuke, va rog spuneti-mi!

3 răspunsuri:
| DushulRece a răspuns:

S-a anulat Naruto, instiga la prostie

| R0CA19 a răspuns:

De ceva vreme [in special de cand a inceput razboiul] nuhappy

| akcentdiana a răspuns:

Da, sa mai auzit, dar sunt multe de povestit. in mare pare prima oara s-a facut un grup cu o fata karin care daca o musti iti da putere si ceacra, inca unul care poate comunica cu animalele, si unul care e parca facut din apa.au intrat cu totii in akatsuki.dar totul facea parte din planul lui sasuke pentru ca este un invingator la fel ca naruto. dupa aceea vine acest tip de partea raului tobi, dar nu-ti pot spune in mare parte cine e pentru ca e greu si mult de povestit, ar fi mai bine sa reincepi sa urmaresti, sasuke si grupul lui s-au despartit, supa ce sasuke la omorat pe itachi(fratele lui, a regretat foarte mult si a avut probleme cu un ochi de-al lui) a inceput sa faca parte din planul lui tobi(uchiha madara)si au facut un transplant sau cv de genu cu ochii lui.momentan sasuke are bandaje la ochi.asteapta marele razboi.naruto se antreneaza cu bee iar sasuke asteapta momentul luptii, dar ce-ti spun eu e doar o parte si tu trebuie sa incepi sa urmaresti, bafta, sper ca ai inteles cv din ce am spus, nu am fost chiar asa de explicita. funda te rog grumos?