| irinuk28 a întrebat:

Îmi puteți spune cateva filme cu adolescenți 2012-2014?
Pot fi orice gen (excepție: horror) atata timp cat au și romantism :)!
Exemplu/gen : Abduction (2011)
http://www.cinemagia.ro/filme/abduction-566078/
Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Filme cu adolescenți:How I Live Now (2013),As Cool As I Am (2013),LOL (2012),Pitch Perfect (2012),The Spectacular Now (2013),Now Is Good (2012),Beautiful Creatures (2013),The Last Keepers (2013),The Perks Of Being A Wallflower (2013),3MSC 2 Tengo Ganas De Ti (2012),The First Time (2012),Rock Of Ages (2012),Make Your Move (2013),Breathe In (2013),Combustion (2013),If I Stay (2014),The Fault In Our Stars (2014),Endless Love (2014),Two Night Stand (2014),Behaving Badly (2014)

| KatlynKim a răspuns:

Hmm. Foarte asemanatoare cu Abduction sunt Taken (1 si 2) si Gone.
Si filme dragute cu adolescenti: If I stay, 3MSC, Divergent, Beautiful creatures, Endless love, Easy A, Friends with benefits...
Daca mai vrei spune-mi, ca mai am laughing

| irinuk28 explică (pentru KatlynKim):

Mai spune-mi laughing!

| KatlynKim a răspuns (pentru irinuk28):

The aweking: return to the blue lagoon, The fault in our stars Vampire academy, The last keepers, A walk to remember, The mortal instruments: city of bones, Charlie st. cloud, LOL, Dear John, The vow.
Si recent am vazut doua filme: Lucy si Carrie.batting eyelashes al doile e putin de groaza, dar mie mi s-au parut geniale ambele. Si inca unul genial este Inception, acum nu stiu daca iti plac genul asta de filme. Aa si seria Fast&Furious trebuie sa te uitiiii daca nu ai vazut.