| GaBytZaX3 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste filme cu adolescenti : care au mers undeva intr-o vacanta, excursie, ori sau mutat undeva si s-au indragostit, si chestii de astea. va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Sydney White si cei sapte tocilari,
A Cinderella Story (2004),
Another Cinderella Story (2008)
Mie personal imi plac foarte mult filmele cu adolescenti dar crede-ma ca in acest moment nu imi vin in minte.aaa si filmul LAGUNA ALBASTRA e foarte frumos bine nu e chiar cu adolescneti dar e cu iubire sper sa-ti fie de folos.happy

4 răspunsuri:
| DeNnySsAa a răspuns:

American Pie 1, 2, 3, 4, 5,6, 7.
Not Another Teen Movie
10 Things I Hate About You
Mean Girls 1, 2.
Bring It On
What a Girl Wants
Sydney White
The Last Song
17 Again
Wild Child
She's the Man
A Walk to Remember
A Cinderella Story 1, 2
I Know What You Did Last Summer

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Iti recomand Monte Carlo care o are in rol principal pe Selena Gomez. Crede-ma este un film extraordinar.

| GaBytZaX3 explică (pentru Fluturash cu aripi de inger):

Da. e superb filmul, doar ca l-am vazut... altul nu mai stii?:d

| GaBytZaX3 explică (pentru Fluturash cu aripi de inger):

Da! chiar e un film extraordinar. doar ca l-am vazut deja. altceva de genu nu mai stii?happy

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns (pentru GaBytZaX3):

Sydney White si cei sapte tocilari,
A Cinderella Story (2004),
Another Cinderella Story (2008)
Mie personal imi plac foarte mult filmele cu adolescenti dar crede-ma ca in acest moment nu imi vin in minte.aaa si filmul LAGUNA ALBASTRA e foarte frumos bine nu e chiar cu adolescneti dar e cu iubire sper sa-ti fie de folos.happy