| Maymuthinka a întrebat:

Imi puteti da un link une pot vedea episodul de azi din Nini?(04.05.2011)

2 răspunsuri:
| Rooooooooooxi a răspuns:

Uite aici dar episodul este in curs de procesare deoarece la tv episodul tocmai s-a terminat si mai dureaza
http://www.desene-animate-online.net/nini/episodul-90-video_454286d0c.html#
s-ar putea sa il fi vrut mai devreme dar pana acum era in spaniola dupa ceva timp va fi in romana
sper ca te-am ajutat
chaw!

| FashionCellia a răspuns:

Peteava.com cauti acolo si-ti da toate episoadele, aproape toate sunt in romana 1 sau 2 nu sunt.