| Felictiy a întrebat:

Imi puteti recomanda seriale de pe Netflix? Chiar vreau un serial lung care sa ma prinda. Am vzt tvd, to, tw, gossip girl etc.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Lucifer
Penny Dreadful
La Casa de Papel
Suits
The Mentalist (nu sunt sigur daca e)
TWD
Peaky Blinders
Sons of Anarchy
Vikings
The Witcher
The Blacklist
The Punisher
Daredevil
Bodyguard
The Haunting of Hill House

| 757474 a răspuns:

The walking dead

| Erik555 a răspuns:

The crown
3 sezoane super tare!
Daca vrei ceva si mai lung
Pff
Cred ca peaky blinders

| Robyrrr a răspuns:

Eu m-am uitat la
1) The end of the f***ing world - este vorba despre 2 adolescenți. Băiatul vrea sa o ucidă pe fata dar se intampla ceva, nu intru in amanunte
2) Nu-mi convine chestia asta - este un serial asemănător cu primul
3) locul bun- este vorba despre o fata care ajunge în locul bun dar De fapt ea trebuia sa ajunga in locul rau
4)Once upon a time - este vorba de niște personaje din desene care prind viata
Sper ca te-am ajutat!