| HypnoticPoison a întrebat:

Imi puteti spune ce s-a intamplat in ultima saptamana in telenovela Aurora pentru ca am fost plecata si nu am mai putut-o urmari big grin S-a mai casatorit Aurora cu Lorenzo?

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Nu nu s-au casatorit. Uite cele mai importante secvente. Cei doi au adoptat oficial un copil pe nume Tommy. Blanca si Vanessa sunt insarcinate cu Cesar. Blanca va avea gemeni. Martin a reanimat-o pe Vicky si aceasta s-a trezit si sta cu el. Ea s-a indragostit de el si se pare ca si el incepe sa se indragosteasca. Cesar a aflat ca mama lui biologica este Elizabeth, care a ajuns la un sanatoriu dupa ce a incercat sa o atace pe Natalia. Cesar si-a cunoscut bunica. Veronica a murit si i-a spus lui Martin ca el nu este fiul lui Lorenzo, este fiul fratelui geaman al lui Lorenzo, Sebastian, care este mort. De asemenea s-a trezit Pasion, nasa Aurorei. Se pare ca Aurora este in proces de imbatranire. Prin peisaj a aparut Christian, finul Catalinei, Fiul lui Pasion si al sotului Catalinei. Catalina l-a furat cand s-a nascut. El este medic veterinar.

1 răspuns:
| mihaelutza_5981 a răspuns:

Nu s-au casatorit.Sti ca s-a trezit Passion? Sti ca Aurora are o boala care ea imbatraneste repede.Si au eliberat-o pe Elizabeth,iar ea a fost la Martin acasa si ia pus otrava in apa si in placinta, iar mama lui Martin a mancat din placinta si au dus-o la spital iar ea a murit, dar inainte sa moara i-a spus lui Martin ca Lorenzo nu este tatal lui ci un barbat care a murit (nu mai stiu cine).Si s-a mai aflat ca:Martin si cu tatal Aurorei s-au dus la matusa lui Elizabeth sa afle lucruri despre trecutul ei dar matusa aia nu era matusa ei ci mama ei.Iar mama ei le-a spus totul ca tatal ei a vrut ca Elizabeth sa fie o doctorita foarte buna asa cum a ajuns acum.Iar ea in trecut a avut un baiat care nu a putut sa-l tina pentru ca tatal ei nu a lasat-o asa ca la dat la orfelinat si mama lui elizabeth le-a aratat o poza lui Martin si el a recunoscut-o era CEZAR