| bGdwOw a întrebat:

Imi puteti spune cum se numeau desenele acelea tip bakugan erau cu ceva omuleti de aceea mici cu ceva aripi pe CN cu inainte de a incepe duel masters. si avea theme song melodia lui abba - gimme gimme gimme! va multumesc va rog cat mai multe raspunsuriwinking

Răspuns Câştigător
| catalineusx a răspuns:

Blayblade sau poate bidaman. Sper ca te-am ajutat big grin

2 răspunsuri:
| bGdwOw explică:

Iti multumesc mult foarte mult fara tine numi aminteam de fostele desene favoritewinking:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca se numesc Noua vestroia bakugan lupta se uita fratele meu cel mai mic. Sper ca ti-e de folos raspunsul meu.BAFTA