| coolgirliasmina a întrebat:

Imi puteti spune episodul si sezonul din Top Gear cand au venit in Romania?

2 răspunsuri:
| vraji a răspuns:

Pentru cei interesati este episodul 1 din sezonul 14. Iata, deci, TopGear nu numai ca a facut o emisiune in Romania, ci acea emisiune este primul episod dintr-un sezon!

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Episodul 1 seria 14. Il gasesti integral si cu subtitrare in romana pe Vplay la sectiunea colectii, precum si muuulte alte episoade ( in schimb nu toate subtitrate in romana ).