| BlackRainbow a întrebat:

Imi puteti spune mai multe filme gen The Jerk Theory [Teoria mitocanului ]?

3 răspunsuri:
| deniseioana a răspuns:

The Jerk Theory este povestea lui Adam, un baiat de treaba care are o iubita foarte frumoasa. Dar in ziua balului iubita lui il paraseste pentru a merge cu unul din cei mai insuportabili baieti din liceu. Dupa ce s-a ars cu relatia pe care el o credea serioasa, Adam decide ca daca femeile nu raspund bine la un tip de treaba, atunci o sa aplice si el teoria lipsei de scrupule. Teorie care se doveste a fi una de succes. Toate fetele il vor si ii cad la picioare. Mai putin Molly, care nu pune botul la rutina lui de baiat neserios si nepasator si care-l face pe Adam sa se schimbe la loc si sa adopte inca odata filozofia lui de baiat de treaba.
EU l-am vazut si mi-a placut!

| BlackRainbow explică:

Ei bine eu, si eu l-am vazut! Vroiam si altele cam pe aceiasi tema.

| DoubleEffect_8905 a răspuns:

2 pupeze albe. Puteti sa-mi spuneti cum se numeste melodia pe care o canta Adam pentru Molly la bal?