| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune numele tuturor telenovelelor care au fost si sunt difuzate pe acasa tv si cate episoade are fiecare telenovela?

3 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Hei,
Http://www.acasatv.ro/arhiva/
Ai aici toate telenovele, filmele si serialele care au fost pe acasa puse in ordine alfabetica impreuna cu toate detaliile despre ele...

| LoveMusic a răspuns:

Stiu doar telenovelele :D Cu numarul de episoade, din pacate nu te pot ajuta. Dar pe http://www.acasatv.ro/ cred ca gasesti:D Telenovele:
-Regina
-Inima de rrom
-Aniela
-Iubire ca-n filme
-Dona Barbara
-Acorralada
-In numele iubirii
-Vaduva Blanco
-Razbunarea Victoriei
-Fara sani nu exista paradis
-India
-Terra Nostra
-Rebelde
-Amy fetita cu ghiozdanul albastru
-Betty cea urata
-Betty cea urata din New York
-Paradisul Blestemat
-Iubiri
-Ratusca cea urata/patit-o Feo
-Cuibul de vipere
-Cameleonii
-Focul Iubirii
-Iubire cu chip rebel
-Clona
-Totul sau nimic
-Salome
-Ciocolata cu piper
-Valentina, grasuta mea frumoasa

Cam atatea imi aduc aminte.desi crede`ma ca nu am vazut multe din ele :)) Dar totusi, te-am ajutat! Spor! :*

| rallu95 a răspuns:

Sunt pe site-ul postului tvwinking