| izabbel a întrebat:

Imi puteti spune si mie seriale interesante? dau funda cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

1. Teen Wolf
2. Pretty Little Liars
3. True Blood
4. Gossip Girl
5.Angel
6. Blood Ties
7. Valemont
8. The Gates
9. Buffy The Vampire Slayer
10. Being Human
11. Moonlight
12. Ultraviolet
13. Kindred: The Embreced
14. Forever Knight
15. Grey's Anatomy
16. Prison Break
17. Supernatural
18. The Vampire Diaries
19. Terra Nova
20. The Secret Life Of The American Teenager
21. The Nine Lives Of Chloe King
22. The Lying Game
23. Revenge
24. One Tree Hill
25. 10 Things I Hate About You
26. Merlin
27. Sabrina- The Teenage Witch
28. Eastwick
29. Hex
30. Game Of Thrones

15 răspunsuri:
| Patricia891 a răspuns:

Pariu cu viata big grin. Sau pe net gasesti : Pretty Little Liars.winking

| maayan a răspuns:

Legenda cautatorului

| Merisorr a răspuns:

Anatomia lui Grey, The vampire diaries happy

| LoveIsBlind19 a răspuns:

Gossip Girl, Californication, Dr.House.

| aysha11 a răspuns:

Supernatural, House MD, Gossip Girl, Pretty Little Liars, Pariu cu viata, Lie to me, The secret circle

| Flaphya a răspuns:

Un serial interesant este: "Mesaje de dincolo" Joaca Jenifer Love. Sezonul I este de la ora 11:00 pe AXN de luni pana vineri, iar sezonul V este la ora 18:00 in fiecare Marti, tot pe AXN. Este excelent!

| ThisIsIoanaBlack a răspuns:

Inima nu respecta reguli de pe kanal D incepe pe la 8 cam asa ceva...

| BellaKiოNana a răspuns:

City hunter happy un serial super tare

| ღvampireღ a răspuns:

The vampire diaries, The secret circle

| Shining a răspuns:

Mesaje de dincolo
Californication
Dexter
Le gasesti pe vplay, iti faci cont, nu platesti nimic, se vede foarte bine si se incarca excelent! acolo gasesti multe alte seriale bune...

| Budincăă a răspuns:

Prettly Little Liars, The vampire diaries, Gossip girl, The O.C., Prison Break, Friends, One tree hill, Being Erica, Dexter, Dr.House,, Supernatural, Revenge, True Blood, 10 thing i hate about you, glee, hellcats, californication, two and a half men, cheers, entourage, nip tuck, dosarele x, Heroes, alcatraz, teel wolf, 90210, csy:ny. happy vizionare placuta.

| Budincăă a răspuns:

Prettly Little Liars, The vampire diaries, Gossip girl, The O.C., Prison Break, Friends, One tree hill, Being Erica, Dexter, Dr.House,, Supernatural, Revenge, True Blood, 10 thing i hate about you, glee, hellcats, californication, two and a half men, cheers, entourage, nip tuck, dosarele x, Heroes, alcatraz, teel wolf, 90210, csi:ny. happy vizionare placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doctor House,Medium,CSI Miami... daca esti genul careia ii plac filmele cu crime,putin horror dar care contin si lucruri amuzante.[serialele acestea chiar le recomand, sunt interesante]

Daca iti plac serialele turcesti iti recomand Asi, Unutulmaz, De pe Buze la inima sau Lale Devri...

Eu dintre cele americane nu prea urmaresc, cu exceptia TVD...

Vizionare placuta!

| NikolPitikot a răspuns:

Anatomia lui grey(diva de la 20) iubiri secrete(prima tv de la 19 luni-miercuri ) happy

| Alinaame a răspuns:

Pretty little liars.
True blood.
Glee.
Gossip Girls :d