| RealAnimeLife a întrebat:

Imi puteti spune si mie unde pot sa gasesc episoade din La Fuerza Del Destino pe net? Chiar nu mai am rabdare si vreau sa ma uit la episoadele urmatoare. funda happy

Răspuns Câştigător
| Charis a răspuns:

Stiu cum este ca si eu ma uit la telenovelele interesante inainte. Si eu am gasit episoadele inainte pe site-ul acesta http://www.telenoveleonline.com/......no.html... Dar sa stii ca nu sunt traduse si sa nu te speri ca sunt scurte sau ca au multa publicitate se leaga:). Sper ca am fost de ajutor. Bafta

1 răspuns:
| Irina_Inna_1997 a răspuns:

Mai este un site mult mai bun: www.novelasdetv.com si pe situl asta am vazut si eu aproape toata telenovela